Вступ до школи

 Шановні батьки!

Ваше дитя досягло шкільного віку. Пора в школу. Ми, вчителі початкової школи№20, готові подарувати Вашій дитині вчительську мудрість і тепло своїх сердець.

 

 

       Згідно п.2 ст.18, п.1 ст.20 Законй України "Про загальну середню освіту", наказів Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 №389 "Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)", від 07.04.2005 №204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальніх навчальних закладів", листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.05. 2011 № 436, наказу управліня освіти та науки "Про дотримання чинного законодавства про прийом дітей до 1 класу у навчальних закладах міста", з метою забезпечення права дітей на освіту, належної організації і проведення

Всеукраїнської акції "Дай руку першокласнику" та прийому дітей до 1-го класу наступного навчального року  ЗОШ №20 продовжує набір дітей до 1класу:

1. До 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів зараховувати дітей,яким виповнилось 6 років;

2. Прийом дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснювати на безконкурсній основі.

 

Документи, які необхідні для вступу до 1 класу: 

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- медична картка.     

 

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- особова справа учня (учениці),

- медична картка


Структура 2016-2017 навчального року

 І. Семестри

 

№ з/п

Семестр

Початок

Закінчення

Примітка

1.

І

01.09

23.12

 

2.

ІІ

11.01

26.05

 

 ІІ. Канікули

 

№ з/п

Назва

Початок

Закінчення

1.

Осінні

31.10

06.11

2.

Зимові

26.12

10.01

3.

Весняні

27.03

02.04

План-графік роботи "Школи майбутнього першокласника" на 2016-2017 навчальний рік

ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА:

 Починайте "забувати" про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: "який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд". 

   Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем). 

   Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

    Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: "Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему".

    Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію. 

   Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво. 

   Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.

    Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння. 

   Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: "Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати". Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю. 

   Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.